Поради по догляду за матрацами

11-25-2016

Поради по догляду за матрацами

Про важливість міцного, здорового сну і вплив на нього правильно підібраного матраца сказано вже дуже багато. Проте варто відзначити, що хороший матрац — лише половина успіху, оскільки його чудові властивості потрібно ще й зберегти на довгі роки, дотримуючись певних правил експлуатації товару. Пропоную вам високоякісні матрасы купить http://matrasi.macro.ua/, тут величезний асортимент матраців на будь який смак.

Отже, дамо вам кілька порад щодо того, що потрібно і чого не можна робити з матрацом.

  • Матрац потрібно перевертати. Навіщо? Щоб структура матраца періодично стабілізувалася, залишалася рівною, без поглиблень і «пролежнів», підлаштовувалася під індивідуальні особливості вашого тіла.Особливо актуально таке правило в перші 3 місяці після покупки, коли перевертати матрац слід раз в 2 тижні. Далі буде достатньо 1 разу в 3 місяці. Зазначимо також, що перевертати матрац необхідно, чергуючи повороти з одного боку на іншу з поворотами ноги-голова.
  • За матрацу можна ходити, а тим більше — стрибати. Ортопедичний матрац призначений для того, щоб лежати або сидіти на ньому, а серйозні вертикальні навантаження здатні нашкодити його структурі, зменшити термін служби.
  • Матрац не можна складати, згинати, розтягувати. У разі порушення цього правила можлива деформація матраца. Винятком є тільки моделі особливої будови, вироблені за спеціальною технологією, про що свідчить відповідна відмітка на етикетці (найчастіше пишуть «для трансформованих підстав»).
  • Експлуатація і зберігання ортопедичного матраца. Тільки в горизонтальному положенні, допускається короткочасне вертикальне положення з метою транспортування.
  • При чищенні матраца необхідно виключити прямий контакт з водою. Прямий контакт з водою може завдати величезної шкоди як наповнювача матраца, так і пружинам, бо прийнятною вважається тільки суха поверхнева чищення матраців.
  • Матрац необхідно просушувати. З часом у матраці накопичується волога і тому рекомендують приблизно раз в місяць залишати матрац в кімнаті з відкритими вікнами на 6-7 годин.
 
  • Для зменшення кількості чисток рекомендується використовувати наматрацники. Саме наматрацники надійно захистять вас від забруднень, наслідків неправильної чищення і т. д.
  • Етикетка-інструкція може дуже стати в нагоді при виборі миючого засобу або інших способів очищення і експлуатації матраца, тому викидати її не варто. Для безпечної чищення матраца підійде далеко не кожне миючий засіб, його вибір залежить від наповнювачів, матеріалів, тканин і ще безлічі факторів, тому не варто експериментувати — просто подивіться рекомендації на етикетці або в інструкції.
  • До матраца слід підбирати відповідну основу. Важливо пам’ятати, що значну частку тиску приймає на себе саме підстава ліжка. Воно здатне як збільшити, так і звести до мінімуму ортопедичні властивості матраца. Щоб цього не сталося, слід купувати правильні підстави, рекомендовані для даної моделі матраца. Так ортопедичні матраци потребують підставах з еластичними амортизаторами ламелей, матраци з блоком незалежних пружин вимагають певного, не занадто великої відстані між ламелями.Компанія Країна Матраців якраз робить це можливим, пропонуючи не тільки якісні матраци, але і ідеально до них відповідні і підсилюють їх ефектортопедичні підстави. Таке професійне поєднання матраца і підстави — це вже досконала система, що забезпечує ідеальний сон.