Що таке плазмоліфтінг


Плазмоліфтінг правильно називати PRP(Platelet Rich Plasma)-терапією. Це ін’єкції власної плазми, збагаченої тромбоцитами. Цей метод давно і дуже успішно застосовується у хірургії, стоматології, спортивній медицині, опікової терапії. Мета – підсилити місцевий імунітет, прискорити загоєння, розігнати метаболізм. Рекомендую купить пробирку для плазмолифтинга за доступною ціною

У чому роль тромбоцитів? Вони потрібні, щоб кров швидше згорталася, а стінки судин отримували б з них живильні речовини і ставали більш пружними і еластичними. Тобто, якщо тромбоцитів в крові багато, загоєння йде швидше. Вчені придумали виділяти їх з власної крові пацієнта і працювати туди, де необхідно підвищити імунітет.

Колоть плазму для омолодження можна не тільки особа, але і в шию і зону декольте
Якщо активувати тромбоцити, відбудеться і різке зростання фібробластів. Вони нам потрібні і для здоров’я, і для краси: саме завдяки їм синтезується позаклітинний матрикс і колаген. А чим його більше, тим молодше наша шкіра.

Але працювати в тканини саму кров не можна. У ній, крім тромбоцитів, є ще і лейкоцити, які при такому введенні викликають запалення. У цьому їхня функція – агресивно реагувати на тих, кого вони вважають чужинцями. І чим більше їх в проблемній зоні, тим сильніше вона запалюється.

Виглядає свіжа плазма. Таких шприців на обличчя знадобиться 2-4.
За допомогою спеціальної центрифуги кров поділяють на частини: червоні кров’яні тільця (власне, еритроцити), лейкоцити і плазми з тромбоцитами. Саме її людині і вколюють. Це стимулює вироблення колагену і активізує локальний імунітет, що викликає зміцнення кровоносних судин.

Колоть плазму починають з чола: тонка шкіра там швидше німіє.
Завдяки такій процедурі шкіра стає більш щільною, наситила, гладкою, вирівнює її тон і розгладжуються дрібні зморшки. Для хірургії або спортивної медицини все це, за великим рахунком, побічні ефекти, зате для косметології – і самоціль, і буквально неоціненна допомога. Приміром, якщо зробити ін’єкції плазми після лазерної шліфовки, то вийти з дому, не лякаючи оточуючих багряним обличчям, можна не через 10 днів, а через 2.

ПЛАЗМОЛІФТІНГ – НОВА БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ?

Ефект від плзмолифтинга виходить дуже швидким і дуже яскравим – він помітний після першого ж сеансу. Його часто пропонують як заміну біоревіталізації та інших процедур, поліпшує якість шкіри. Але і в цьому є лукавство.Неправильно порівнювати плазмоліфтінг з биоревитализацией (ін’єкціями гіалуронової кислоти). Результати біоревіталізації – зволоження і обсяг, оскільки гіалуронова кислота притягує воду. Плазмоліфтінг працює по-іншому. Він не дає обсягу, не заповнює глибоких зморшок, а підсилює місцевий імунітет і покращує якість шкіри

КОМУ ПОТРІБЕН ПЛАЗМОЛІФТІНГ?

Взагалі-то PRP-терапія стане в нагоді багатьом, незалежно від віку. Її призначають за показаннями у багатьох областях медицини: при опіках – щоб вони швидше проходили, перед хірургічними втручаннями – щоб після операції загоєння йшло простіше, при рубцях і акне – щоб від них позбутися. Але як самостійна косметична процедура, мета якої – поліпшити і ущільнити шкіру, плазмоліфтінг допоможе не всім.

Він показаний при появі перших ознак старіння – тьмяному кольорі особи, в’ялості шкіри, дрібних зморшках, пігментації. Важко назвати точний вік, тут все індивідуально. При цьому не праві ті, хто стверджує, ніби ефект залежить від віку. На результат впливають здоров’я людини і початкове якість його шкіри. Якщо людина здорова, то кількість тромбоцитів не зменшується з віком, а лише коливається в певному діапазоні в ту або іншу сторону. У той же час, якщо шкіра спочатку не дуже і тромбоцитів у крові менше, ефект буде виражений слабкіше.