Як політика впливає на наше життя.

5-8-2018

Як політика впливає на наше життя.
Сучасні психологи навряд чи з ним погодяться — сьогодні про вплив слів, які ми говоримо, відомо якщо не все, то дуже багато. Про користь позитивного мислення сьогодні не міркує тільки ледачий, ну а оскільки всі ці міркування давно стали загальним місцем, то і ставлення у нас до них відповідне — як до чого-то неабияк обридлому, можна сказати, навязшему в зубах. Спробуйте протягом дня характеризувати все, що відбувається навколо тільки в негативних епітетів: погано, довго, сумно, сумно, страшно, жахливо, неприємно і так далі. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі приколы про политиков.
Загалом, все як у старому мультику про двох смішних чоловічків, яких звали Ах і Ох: один захоплювався всім, що бачив, тому і події, з ним відбувалися тільки приємні, іншого ж усім був задоволений і весь час потрапляв у неприємні історії. Що робити, якщо ви людина вразлива і чуже негативна думка впливає на вас? Старайтесь менше спілкуватися з людьми, які зловживають «добрими» радами, що починаються зі слів «Ти така товста (худа, недоглянута, негарна — потрібне підкреслити), тому тобі потрібно..», або, якщо відсторонитися від них з якихось причин неможливо, вчіться їх обривати: «Тобі треба, ти й роби!» — з часом вони привчаться утримуватися від висловлювань власної думки, коли їх не питають.
Зовсім одна..» Швидше за все, вона просто хотіла трохи побути на самоті відпочити від спілкування, але через декілька днів її чоловік і син загинули в автомобільній катастрофі, і вона залишилася одна-однісінька на всьому білому світі.