Як вибрати розкрій ЛДСП

6-9-2019

Для тих, кому потрібна надійна і естетична меблі з мінімально можливим вмістом формальдегіду та інших шкідливих домішок, компанія пропонує ламіновані плити з Європи на найбільш вигідних в регіоні умовах. Завдяки багатому асортименту, зручному для розкрою формату плит та відмінним експлуатаційним характеристикам ця торгова марка міцно закріпилася на українському ринку і користується високим попитом друге десятиліття поспіль. Під це ламіноване ДСП спеціально випускаються кромочні матеріали, декори яких повністю ідентичні покриття плит. Це величезний плюс, оскільки після облицювання кромкою забезпечується візуальна цілісність деталей.
Також хочемо вам порекомендувати раскрой лдсп
ДСП Еггер одними з найбільш безпечних для здоров’я ламінованих плит.
Рівень емісії формальдегідів і природної органіки перевіряється в спеціальних камерах. Тобто меблеві щити і деталі з цих плит виділяють в 3 — 4 менше летких сполук, ніж дозволено строгими європейськими стандартами. Ще однією важливою перевагою цієї лінійки деревостружкових плит є чудова якість оздоблювальних матеріалів. Еггер – ДСП, в якого виразні декори передають автентичність і забезпечують широкі можливості для комбінування з іншими квітами.
Можливості дизайнерів меблів істотно розширює наявність незвичайних декорів з ефектом кристалів, візуалізації металів і з ілюзією об’ємної глибини глянсової поверхні. Крім того, до цієї плиті приємно торкатися. Також важлива екологічність декоративних покриттів, що забезпечується за рахунок заміни виробником азобарвників на азопигменты, які абсолютно нетоксичні.

итів. Ми здійснюємо за вигідними тарифами розкрій плитних матеріалів, облицювання деталей кромкою і виконуємо радиусную фрезерування заготовок, а також операції з присадке. Клас нашого обладнання та ріжучого інструменту і вмілі руки досвідчених співробітників гарантують клієнтам високу якість обробки плитних матеріалів і ідеальну точність розмірів деталей.