Як вибрати тренера для дитини?

10-21-2019

сновном наплив бажаючих «зробити тіло до сезону» трапляється в березні-квітні. Тому восени і взимку шанси дістати хорошого інструктора значно виростають. Ми розповімо, за якими ознаками в відгуках можна дізнатися справжнього профі. Хочемо порекомендувати картинка

ПОЧНІТЬ З АНКЕТИ
Спортивні досягнення. Тренер — майстер спорту міжнародного класу, рекордсмен і чемпіон. Круто? З одного боку, безумовно: така людина точно знає, як домогтися результату. З іншого — велике питання, чи здатний він навчити цьому інших. Тому високі спортивні досягнення повинні цікавити насамперед тих, хто хоче навчитися чомусь конкретному: бігати марафон, плавати на спині і т. д.
Профільна освіта. Це безсумнівний плюс. Знання анатомії і фізіології людини, дієтології допоможе інструктору зробити тренування більш ефективними.


Психологічна освіта. Професійні спортсмени та відвідувачі фітнес-клубів переслідують абсолютно різні цілі. Спортсмен не мислить життя без тренувань, він готовий перемагати себе, терпіти біль. А новачок в залі може відмовитися від занять просто тому, що йому стало нудно з разу в раз повторювати одні і ті ж вправи. Фітнес-тренеру потрібно надихнути будь-якого учня: від панночки, схибленої на окружності талії, до пенсіонерки, яка вирішила освоїти еліптичний тренажер. Якщо ви знаєте за собою гріх кидати справу на півдорозі, шукайте інструктора-психолога.


Постійне підвищення кваліфікації — ще одна ознака хорошого тренера. Ваш наставник повинен вміти пояснити, як глікоген впливає на набір м’язової маси, і скласти персональну програму харчування, а також знати, що таке пилоксинг і стилетто.