Для чого потрібен сиаліс

12-26-2018

Для чего нужен сиалис
Доброго вечора. Вирішив поділитися своїми враженнями, дженерики п’ю не часто, але іноді доводиться. Завжди був шанувальником Левітри, спочатку купував в аптеці, але як з’явилися дженерики Левітри, перейшов на них, навіщо платити більше за одне і теж. Нещодавно купив тут заради інтересу дженерік Сиаліс, прийняв став чекати ерекції до якої я звик від Левітри, але нічого особливого не сталося, стояк був, але не такий, як від Левітри. Заради інтересу купив в аптеці одну таблетку брендового Сиаліса, прийняв ефект такий же як і від генерика, спочатку подумав що просто «не мій» препарат. Але оскільки у мене залишилося ще 9 таблеток дженериків Сиаліса вирішив, пити до кінця, не викидати ж. Коротше кажучи десь після третьої таблетці такий ефект, залізна ерекція у будь-який момент коли хочеться сексу. Проаналізувавши вийшло так, коли я попередні рази пив Сіаліс, це було десь за 30-40 хвилин до сексу дії майже ніякого не було, один раз було — і спати, а в наступні дні сексом не займався, нікого під рукою не було, а в той раз випив цілу таблетку (дівчина на вихідні приїжджала) приблизно годин за 5 до сексу, вночі три рази запросто, вранці без проблем і тримався ефект від таблетки майже три доби, всі вихідні.
Також хочемо вам порекомендувати https://india-pharm.com/
для того, щоб препарат працював, потрібен сексуальний збудник тобто дівчина, це стосується всіх препаратів, а сиаліса в особливості, оскільки від віагри і левітри іноді ерекція настає і без сексуального збудження. Бувають звичайно випадки, а точніше 5-7% пацієнтів на яких препарат не діє, як і зазначено виробником. Якщо Ви сиаліс купували в нашому магазині, будь ласка зв’яжіться зі мною через зворотній зв’язок на сайті і ми Вам замінимо на будь-які інші таблетки без будь-якої додаткової оплати.
Є питання по сиалису, був у Москві у відрядженні купив у місцевому широко розрекламованому інтернет-магазині дженерік сиаліс доставили в перебігу дня, все ОК! На блістері написано V-Tada, не прострочений, дата придатності до січня 2012 року. Проблема в тому, що майже не подіяв, випив години за два але повний нуль, взагалі ніякого ефекту. Сиаліс 100% на мене діє, тому що раніше пив дженерік сиаліс з написом червоними літерами tadalafil і пробував tadaga теж непогано працює, хоч і трохи слабкіше. Хто небудь пробував V-Tada? За блістер 10 таблеток 1500р. віддав, на наші 400 грн.