Що таке картинг

8-28-2019

Что такое картинг
Що ж таке картинг і як вибрати картодром. Чим картинг заслужив таку повагу і любов. Це гострота відчуттів, адреналіну, можливість показати свої водійські навички і зняти стрес. У цьому розвазі може брати участь абсолютно будь-який, навіть дитина. Відмінний спосіб корпоративного та сімейного відпочинку.
Також хочемо вам порекомендувати подарочный сертификат картинг
Картинг в Москві — це гонки на спеціальних гоночних автомобілях невеликих розмірів з маленькими колесами. Таке авто складається з рами, двигуна і сидіння. Керувати цим гоночним автомобілем простіше простого через відсутність коробки передач. Розрізняють два види картингу: спортивний (професійний) і прокатний (любительський).
Якщо говорити про аматорському картингу, то він досить безпечний, незважаючи на те, що багато хто асоціює його з високим ризиком для здоров’я. Найстрашніше, що може трапитися з починаючим гонщиком, — це садна та забої.
Перед кожним заїздом учасник зобов’язаний надіти спеціальну екіпіровку, яка надається картодромом. Це шолом, комбінезон і рукавички. А от взуття захопіть зручніше, це можуть бути улюблені кросівки або черевики. Що стосується професійного картингу, то там екіпірування трохи відрізняється, втім, як і самі автомобілі і траси.
Перед кожним заїздом гонщик проходить інструктаж.
При виборі картодрому в першу чергу варто звернути увагу на стан траси. Покриття повинно бути рівним, якісним, мати оптимальну довжину. Якщо Ви новачок, краще віддати перевагу закритого приміщення.
Автомобілі повинні бути в хорошому стані, не зношеними, легко керованими. Саме від картів багато в чому залежить Ваша майбутня гонка. Шини карта повинні бути накачані до потрібного тиску, сидіння — зручним, а кермо добре обертатися. Педалі гальма і газу повинні миттєво реагувати на натискання.
Не забудьте дізнатися про такі додаткові послуги, як хороша роздягальня, душ, кафе, де можна перекусити і випити чашечку кави. Ці критерії підвищують рівень картодрому в рази.
Що стосується цін, то вони можуть сильно відрізнятися в залежності від послуг, пропонованих картинг — центр. Погодьтеся, краще заплатити більше, ніж кататися на разваленных картах по нерівній трасі.