Як вибрати безмасляний компресор

5-11-2021
Як вибрати безмасляний компресор

Існують компресори різного типу. Також вони представлені безліччю брендів. Тому вибір безмасляної установки може викликати ряд труднощів. Рекомендую Компрессорные установки за кращою ціною.

Важливо те, де буде застосовуватися техніка, так як запити до стисненого повітря можуть бути різні. Наприклад, в фармацевтиці потрібен стиснене повітря класу 1.1.1. Тому першочергово слід орієнтуватися саме на цей параметр.

типи компресорів

Існує кілька видів повітряних безмасляних компресорів:

  • гвинтові;
  • поршневі;
  • спіральні.

Спіральне обладнання оптимально для невеликого обсягу споживаного повітря, а саме до 3,5 м3 / хв. Це пов’язано з обмеженою продуктивністю блоку. Тому спіральна установка може їх мати 2 і більше. У співвідношенні «ціна — продуктивність» оптимальна техніка потужністю до 30 кВт. Робочий тиск спіральних компресорів не перевищує 10 бар. Якщо використання стисненого повітря перевищує 3500 л / хв або показник тиску повинен бути в межах 10-13 бар, краще віддати перевагу винтовому компрессору. Якщо потрібно тиск більше 13-ти бар, варто купувати поршневу установку.

Рівень шуму

Якщо компресор буде розташовуватися недалеко від працівників, важливо, щоб він не перевищував рекомендованого порогу шуму. Самий тихий компресор — це спіральний. При його роботі звук дорівнює приблизно 52 дБ (А) з урахуванням звукоизолирующего корпусу. Гвинтові і поршневі установки показують більш гучні значення.

«Сухий» компресор або з уприскуванням води в камеру стиснення

Гвинтові безмасляні компресори діляться на:

  • «Сухі»;
  • з уприскуванням води в камеру стиснення.

Компресор «з водою» має ряд переваг:

  • одноступенчатое стиснення;
  • низькі робочі температури (близько 60 ºС);
  • Проте «примхливий» в техобслуговуванні.

Однак варто враховувати, що є необхідність додавання води в установку. Деякі компресори від «OF Kompressoren» серій WS і WSF мають власну систему подачі води. Зазвичай це або підключення до загального водопроводу, або конденсат від рефрижераторного осушувача.

Система охолодження

Система охолодження буває повітряної і водяник. Вибір залежить від потужності техніки, місця розташування установки, наявності потрібної кількості води і припливно-витяжної вентиляції.

Спіральні компресори вимагають саме повітряної системи охолодження.

управління установкою

Важливо, щоб компресор мав русифіковану систему управління і інструкцію російською мовою.

Щоб розумно заощадити, варто визначитися з тим, які функції в обладнанні необхідні саме вам, і відмовитися від моделей із зайвими опціями.