Як вибрати квартиру в новобудові

8-10-2017

Отже, ми визначилися з вибором хорошого району, поверхом і стороною світла для комфортного проживання. Тепер настав час поговорити про те, яку краще вибрати планування. Як правило, в кожному комплексі є три виду планування, за винятком панельних будинків (тут все обмежено). Пропоную почитати про ЖК «Лесной квартал» и «Крона Парк» — приятные цены, отличные отзывы, удобная инфраструктура

Закрита планування, всі кімнати ізольовані один від одного, з’єднуються тільки коридором.

Частково закрита планування — ізольовані тільки житлові кімнати і санвузол, кухня, вітальня і їдальня об’єднані. Це дозволяє людям самим організувати ці зони за їх бажанням.

Open space — повністю відкрите планування (студія), відділений тільки санвузол. Тут є все для польоту фантазії. Власник квартири може повністю вирішити сам під яку зону скільки квадратів відвести.

Кожен вид планування володіє своїми перевагами і недоліками. Це залежить від уподобань людей та кількості членів сім’ї.

Безумовно, важливо правильно підібрати район, поверх та планування квартири, але це тільки півсправи. Деякі люди думають, що неважливо хто буде жити по сусідству і при покупці не враховують цей факт. Але це велика помилка. Вирішивши придбати певну квартиру, не соромтеся заглянути в гості до сусіда і познайомитися. Спільне чаювання допоможе Вам зрозуміти людину і зробити висновки про його подальшу поведінку. До того ж, цей крок надасть можливість завести нових друзів, що завжди добре.