Як відремонтувати квартиру в новобудові

4-21-2017

Нова квартира і свіжий ремонт – радість для кожної людини. Однак позитивні емоції можуть бути зіпсовані таким побутовим лихом, як затоплення. У таких випадках необхідно не тільки знати, як прибрати сліди, але і проводити ремонт квартири після затоки. Хочу порекомендувати Вам Hantverkare Stockholm

Зазначимо, що затока може відбутися з ряду причин:

З вини сусідів зверху.
З-за неправильної установки радіатора.
Поганий різьби на стояку.
Із-за неякісних матеріалів, які були використані в сантехніці.
При затоці ремонт квартири слід проводити лише після того, як ви виявили справжню причину затоплення. Після усунення проблеми можна буде переходити до відновлювальним заходам.

Як правильно обробляти стіни і стеля після затоки?

Для початку слід прибрати всі шпалери, шпаклівку і фарбу зі стін і стелі, які були залиті водою. Далі їх слід добре вимити, дати просохнути, а потім нанести ґрунтовку. Якщо на стіні і стелі є тріщини, то їх потрібно зашпаклювати або обробити спеціальною акриловою грунтовкою. Наступна дія – повторне нанесення шару акрилової грунтовки. Якщо після цього сліди затоки буде видно, то слід пофарбувати стелю і стіни тонким шаром матової акрилової фарби.

Після такої ретельної обробки стін і стелі можна починати займатися їх обробкою використовуючи шпалери, плитку і т. п.

Що включають в себе ремонтні роботи?

Скоротити час ремонтних робіт у підтопленої квартирі, можна лише в тому випадку, якщо спочатку для її обробки і ремонту використовувалися високоякісні матеріали. Відновлювальні роботи включають в себе демонтаж всіх зіпсованих матеріалів. Як правило, обробка замінюється або відновлюється за допомогою спеціального обладнання.

Кожна залита поверхня повинна бути оброблена спеціальними засобами, які прибирають сліди затоки і не дають утворюватися цвілі. Однак при будь-якому ремонті особлива увага надається підлогового покриття, особливо паркетній підлозі. Якщо вчасно з нього не прибрати вологу і не просушити, він почне горбиться і втратить свою геометрію. У разі, коли на підлозі була велика кількість води, то слід провести демонтаж підлогового покриття, просушити його заснування і нанести антисептик.

Не слід займатися ремонтом квартири після затоки самостійно, якщо ви не володієте потрібними навичками. Довірившись професіоналам, ви зможете отримати бажаний результат в стислі терміни.