Як зареєструвати фірму в Польщі

6-21-2019


Нестабільна політична та фінансова ситуація в країні змушує ділових людей та менеджерів вищої ланки розглядати варіанти відкриття бізнесу в сусідніх країнах. Одним з найбільш сприятливих держав в цій сфері є Польща, чия законодавча база надає можливість у досить стислі терміни відкрити свою справу.

Реєстрація бізнесу в Польщі – це гарантія отримання ВНЖ, а згодом і громадянства, якщо будуть дотримані встановлені законодавством порядки і правила.
До того, як почнеться реєстрація підприємства, довільно вибирається назва, виходячи з побажань власника, однак воно в обов’язковому порядку повинно містити позначення Sp.

Така компанія має право здійснювати повну господарську діяльність під керівництвом обраного правління, що включає в себе одну або кілька осіб.
Реєстрація фірм в Польщі і запис їх основних даних здійснюється в спеціальному реєстрі KRS, який веде господарський суд. Ідентифікаційний податковий номер видається лише один раз, незалежно від обсягів і видів відрахувань, форми оподаткування і типу діяльності. Ідентифікаційне заява має бути подана за 14 днів до початку ведення бізнесу.

Даний список стосується нотаріальної реєстрації фірми при особистій присутності.
Польща – країна сприятлива для життя і ведення бізнесу, в цьому можна переконатися, ознайомившись з перевагами, які надає реєстрація фірм.
Польщі – це прекрасний шанс отримати не тільки ПМЖ, але і громадянство надалі.
Нотаріальна реєстрація фірми в Польщі займає 3 — 4 тижні.
При реєстрації фірми електронним шляхом, додаткові внесення неможливі, доступний стандартний статут компанії.

Зареєструвати фірму в Польщі можна по довіреності без особистої присутності, як нотаріальним способом так і електронним. Кваліфіковані фахівці дадуть відповідь на всі Ваші питання і озвучать умови взаємовигідного співробітництва.
Фірма Prawna.org пропонує комплексні послуги з юридичного обслуговування Вашої компанії на території Польщі.